Zabiegi pielęgnacyjne twarzy ERICSON Laboratoire

Nazwa zabiegu / opis Cena

MESO-VIT

MESO-VIT zabieg idealny dla osób, które chcą usunąć niedoskonałości skóry:uporać się z brakiem jędrności, zniwelować zmarszczki i przebarwienia. MESO VIT „radzi” sobie także z nadmierną wrażliwością skóry. Zabieg ten może być wykonywany samodzielnie lub jako jeden z elementów terapii.BOMBA WITAMINOWA MESO VIT to alternatywa dla mezoterapii igłowej-silnie rewitalizuje, nawilża i wygładza skórę, dzięki czemu wygląda ona na młodszą. Sekretem skuteczności w zabiegu jest wykorzystanie w jego trakcie prawdziwej witaminowej bomby-połączenia witaminy A (retinolu)z cząsteczkami witaminy C i E.W zabiegu wykorzystuje się dwa urządzenia znacznie poprawiające wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Mikropik z rotacyjnymi mikroigiełkami stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skinjector poprawia wnikanie serum, fluidu oraz kremu.Miło nam poinformować Państwa o tym, że zabieg markiEricson Laboratoire – Meso-Vit, wykonywany w naszym salonie zwyciężył w konkursie Prix De Beaute miesięcznika Cosmopolitan 2013. Decyzją jurorów Meso-Vit jest absolutnie bezkonkurencyjny w kategorii ZABIEG KOSMETYCZNO-PIELĘGNACYJNY.
270 zł

Zabieg ENERGY-LIFT

Zabieg ENERGY LIFT- modelowanie twarzy, wypełnianie zmarszczek, odbudowa komórkowa.Wzmocnienie działania czynników wzrostu skóry(FGF).Odmłodzić skórę o 10 lat w ciągu zaledwie 42 dni! Któż z nas nie marzył o tym, aby cofnąć czas i odzyskać młodość? To również jeden z podstawowych tematów badań prowadzonych na czynnikach wzrostu, które można już identyfikować i stymulować. Zainteresowaliśmy się szczególnie jednym z nich, FGF-2 (Fibroblast Growth Factor), ponieważ jest to czynnik wzrostu, który odgrywa ważną rolę w procesach zachodzących w obrębie skóry: rozmnażaniu komórek, gojeniu, produkcji kolagenu.ZABIEG LIFTINGUJACO-WYSZCZUPLAJACY, KTÓRY POZWALA WYMODELOWAĆ OWAL TWARZY

Nasz zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy: ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy.
260 zł

Zabieg FRESH-CAVIOR

Świeżość i pełnia urody zamknięte w ziarenkach świeżego kawioru. Nawilżenie, odżywienie, napinanie.Fresh Caviar, zabieg intensywnie regenerujący, przeznaczony dla dojrzałej lub pozbawionej witalności skóry, wykorzystuje wszystkie zalety kawioru, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim fosfolipidy oraz fosfoproteidy (podstawowe składniki błon naszych komórek). Świeże komórki kawioru oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei stanowią materiał do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera wszystkie najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej.
260 zł

Zabieg NOVACID

Odnowa skóry:Głębokie złuszczenie, likwidacja niedoskonałości na powierzchni skóry.Mikrodermabrazja+piling z 9 kwasami+przyspieszone złuszczanie. Ericsson Laboratoire proponuje podwójną metodę eksfoliacji: mechaniczną (mikrodermabrazja) oraz chemiczną (wysokostężone kwasy owocowe), zainspirowaną metodami stosowanymi w medycynie estetycznej.Efekt nowej skóry .Dzięki przyspieszonemu złuszczaniu piling i mikrodermabrazja pozwalają pobudzić proces odnowy komórkowej. Zabieg Novacid+ może być stosowany w przypadku wielu problemów skóry, takich jak: utrata jędrności, przebarwienia, nadmierne rogowacenie, blizny, zmarszczki powierzchniowe. Wykonywany regularnie pozwala odbudować równowagę fizjologiczną skóry, przywracając jej młodość i blask.
220 zł

Zabieg BIO-OPTIC

Zabieg na okolice oczu Bio-Optic regeneruje strukturę skóry wokół oczu, likwiduje opuchlizny, rozjaśnia cienie pod oczami i niweluje zmarszczki. Skóra w rejonie oczu powinna być szczególnie pielęgnowana. Dlatego zabieg Bio-Optic wykorzystuje specjalnie opracowane produkty o potwierdzonej skuteczności, których formuła odpowiada potrzebom i właściwościom delikatnych obszarów wokół oczu.
100 zł

Zabieg BIO-PURE

Terapia tlenowa dla Twojej skóry. Pobudzenie dotlenienia komórek-tarcza zabezpieczająca przed zanieczyszczeniami.Wychwytywanie czynników zanieczyszczających – efekt “ Patch charge”. Neutralizowanie cząsteczek toksycznych – zapobieganie niedotlenieniu komórek.Tlen jest niezbędny do życia. Jest też potrzebny komórkom skóry do wytwarzania energii niezbędnej dla zaspokojenia ich potrzeb metabolicznych, to gwarantuje witalność skóry. Bez stałego dopływu tlenu niedotlenione komórki szybko „się męczą”. Niestety powietrze miast jest ubogie w tlen. Zanieczyszczenie, metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje to problemy związane z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry, w wyniku czego traci ona potencjał energetyczny. Aby niwelować skutki zanieczyszczeń oraz braku tlenu nasze laboratoria opracowały BIOPURE, gamę produktów przeznaczonych dla mieszkanek miast, którym brak świeżego powietrza. Produkty mają za zadanie usunąć toksyny ze skóry, aby mogła ona lepiej oddychać.
220 zł

Zabieg ACTI-BIOTIC

ACTI BIOTIC – ZABIEG NA TWARZ – PIELĘGNACJA I LECZENIE SKÓRY TŁUSTEJ, PROBLEMATYCZNEJ
160 zł